Serbian Croatian


Претрага

Анкета

Да ли вам се свиђа интернет страница школе?
 

Корисни линкови

 

 

 

 

 

 

 

 

Допунска-додатна-секције PDF Štampa El. pošta

 

Школска 2021/ 2022. година



Презиме и име наставника
ДОПУНСКА
НАСТАВA
ДОДАТНА
НАСТАВА

СЕКЦИЈА

дан-термин

дан-термин

 

дан-термин

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Радиновић Ведрана

уторак

12.40 - 13.25

уторак

12.40 - 13.25

Драмска секција

петак

12.40 - 13.25

Батиница Весна

четвртак

12.40 - 13.25

четвртак

12.40 - 13.25

Драмска секција

петак

12.40 - 13.25

Богуновић Милица

уторак

12.40 - 13.25

уторак

12.40 - 13.25
-

уторак

12.40 - 13.25

Кончар Ђурђица

понедјељак

12.40 - 13.25

понедјељак

12.40 - 13.25

Литерарна

четвртак

12.4 0- 13.25

Бранка Марић

понедјељак

12.40 - 13.25

понедјељак

12.40 - 13.25

Рецитаторска

уторак

12.4 0- 13.25

Бранка Марин

четвртак

12.40 - 13.25

четвртак

12.40 - 13.25

Савјет ученика

петак

12.40 - 13.25

Љубичић Зорица

сриједа

12.40 - 13.25

сриједа

12.40 - 13.25

Веб дизајн

петак

14.20 - 15.05

Данијела Кокановић

сриједа

12.40 - 13.25

сриједа

12.40 - 13.25

Литерарна

петак

12.40 - 13.25

-

-

- -
-

Давидовић Славица

сриједа

12.40 - 13.25

сриједа

12.40 - 13.25

Савјет ученика

петак

12.40 - 13.25

Мујагић Тарик

уторак

12.40 - 13.25

уторак

12.40 - 13.25

Новинарска

четвртак

12.40 - 13.25

Мугоша Александар

 

-

 

-

 

Ликовна

сриједа и петак

12.40 - 13.25

Поповић Далибор -

-

 

Велики хор

сриједа и понедјељак

12.40 - 13.25

 

Антић Карло

 

-

 

-

 

Оркестар

четвртак и понедјељак

12.00 - 12.40

-
-
-
-
-

Матијаш Горјана

понедјељак

12.40-13.25

 

-

Еколошка

сриједа

12.40 - 13.25

Вуковић Невенка

понедјељак

12.40 - 13.25

понедјељак

12.40 - 13.25

Фолклор

четвртак

12.40 - 13.25

Дакић Весна

уторак

12.40 - 13.25

понедјељак

12.40 - 13.25

- -

 

Кевић Гордана

уторак

12.40 - 13.25

петак

12.40 - 13.25

 

-

 

-

Коврлија Весна

понедјељак

12.40 - 13.25

четвртак

12.40 - 13.25

 

-

 

-

Дошеновић Дара

сриједа

12.40 - 13.25

понедјељак

12.40 - 13.25

 

-

 

-

Станар Слађана

сриједа

12.40 - 13.25

Радаковић Мирјана

четвртак

12.40 - 13.25

уторак

12.40 - 13.25

 

-

 

-

Радаковић Александра

четвртак

12.40 - 13.25

уторак

12.40 - 13.25

Павић Бојана

 

 

 

Саобраћајна

четвртак

12.40 - 13.25

Грујић Татјана

петак

12.40-13.25

петак

12.40 - 13.25

Прва помоћ

понедјељак

12.40-13.25

Кос Мирјана

понедјељак

12.40-13.25

понедјељак

12.40 -13.25

Црвени крст

уторак

12.40-13.25

Прпош Славица

понедјељак

12.40-13.25

четвртак

12.40 - 13.25

Башић Бранка

сриједа

12.40 - 13.25

Бебен Зоран

 

-

 

-

Иноваторска

уторак

12.40 - 13.25

Миладиновић Наташа

 

-

 

-

Информатичка

петак

12.40 - 13.25

Шебез Ђорђа - - Православна

уторак

12.40 - 13.25

РАЗРЕДНА НАСТАВА

 

Бркић Драгана

 

-

 

-

Школски сајт

петак

11.00 - 12.30

Мандић Горана

 

-

 

-

Ритмичка

уторак

14.00- 15.30

Кондић Гордана

 

-

 

-

Ритмичка

сриједа

14.30 - 16.00

Радаковић Валентина

 

-

 

-

Хор

понедјељак

11.00- 12.30

Половина Вера

 

сриједа

11.00 - 11.45

 

-

Драмска

понедјељак

11.00 - 11.45

Берић Данијела

сриједа

11.00 - 11.45

 

-

мали хор

четвртак

11.00 - 11.45

Батоз Јелена

сриједа

11.00 - 11.45

 

-

Еколошка

 

петак

11.00 - 11. 45

Конта Бојана

уторак

11.00 - 11. 45

 

-

Ликовна

 

сриједа

11.00 - 11.45

Вучковић Наташа

понедјељак

11.00 - 11.45

 

-

Ликовна

четвртак

11.00 - 11.45

Пекија Весна

понедјељак

16.10 - 16.55

 

-

Драмска

сриједа

15.10 - 15.55

Јанковић Зорица

четвртак

15.10 -15.55

 

-

Рецитаторска

уторак

15.10 - 15.55

Балабан Весна

уторак

15.10 - 15.55

 

-

Ритмичка

сриједа

15.10 - 15.55

Топола Драгана

сриједа

11.05- 11. 50

 

-

Фолклор

уторак

15.20 - 16. 05

Гајић Бранка

понедјељак

11.00 - 11.45

 

-

Шаховска

уторак

11.00 - 11.45

Богдановић Ирена

петак

11.00 - 11.45

 

-

Ритмичка

уторак

11.00 - 11.45

Софиљ-Додик Слободанка

понедјељак

11.00 - 11.45

 

-

Мале везиље

уторак

11.00 - 11.45

Ковачевић-Прокопић Наташа

петак

11.00 - 11.45

 

 

Ликовна

уторак

11.00 - 11.45

Драгић Тања

четвртак

14.35 - 15.20

 

 

Ритмичка

петак

14.35 - 15.20

Милошевић Бојана

четвртак

11.00 - 11.45

четвртак

11.00 - 11.45

Мажорет

петак

11.00 - 11.45

Вујић Наташа

четвртак

16.00 - 16.45

четвртак

16.00 - 16.45

Еколошка

петак

15.05- 16.50

Росић Љубица

понедјељак

15.10 - 15.55

понедјељак

15.10 -15.55

Фолклор

четвртак

16.00 - 16.45

Мијатовић Милка

петак

16.00- 16.45

петак

16.00 - 16.45

Драмско - рецитаторска

понедјељак

15.10 - 15.55

Жилић Марина

четвртак

14.35- 15.20

четвртак

14.35 - 15.20

Драмска

понедјељак

15.05 - 15.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ред. 

бр. 

часа 

Наставне теме 

Наставна јединица 

Тип часа 

Облици рада 

Исходи знања 

Наставне методе 

Наставна средства и помагала 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ученик може да:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                          

                                                                                                                                                                                             Учитељица : 

800x600 Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
 


Pokreće SmartLABS